Vinç Kiralama | Ayyıldız Vinç | Sultangazi, İstanbul

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama Hizmetimiz

Ayyıldız vinç kiralama hizmetleri teknik bilgi, beceri ve fazlasıyla pratik gerektiren bir hizmet bölgesi olduğu için bu bölgeye özel bir ekip oluşturmamız kaçınılmaz olmuştur. Diğer bölgelere göre daha yoğun araç ve insan trafiğinden dolayı gündüz çalışmaları daha zahmetli olabilmektedir. Ayrıca dar olan sokakların fazla olması yine o bölgeye özgü bir çalışma ekibi oluşturmamıza sebep olmuştur.

Kiralık vinç hizmetlerinde sadece maliyetlerin düşük olmasını beklemek yapılan işin güvenli ve kaliteli olması gerektiği gerçeğini değiştirmez. Çünkü vinç kiralama hizmetlerinde tercih sebebinin profesyonellik olması gerektiğini ancak profesyonel insanlar ve firmalar bilir. Ortak bir çalışma yapmamız durumunda en uygun fiyatlarla kaliteli işin keyfini Ay Yıldız Vinç Kiralama Hizmetleri farkıyla yaşayabilirsiniz.


7/24 Vinç Kiralama


  • Makine, atölye ve fabrika taşıma,
  • Köşk, konteyner, kulübe, kasa, tank kaldırma ve taşıma,
  • Araç, tekne, yat kaldırma ve taşıma,
  • Çelik konstrüksiyon ve klima montajı,
  • Ağaç kaldırma,
  • Oto kurtarma,
  • Eşya taşıma
Ayyıldız Vinç

Bir vinçli kamyon kiralamadan önce, yapılması gereken işe karar vermelisiniz. Ekipmanın nerede bulunacağı ve hangi yüklerle karşı karşıya kalacağı konusunda tam bir fikre sahip olmak için nesneyi dikkatli bir şekilde analiz etmek gerekir. Sadece bu durumda, bir vinçli kamyon hizmetlerinin, ihtiyaç duyulandan daha pahalı olmaması için Ücretsiz Keşif Hizmetini size sunmaktayız.

Bununla birlikte, hedeflerin ayarlanması ve bir program dahilinde çalışmaların yürütülmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bazen daha fazla kapasite veya erişim menziline ihtiyaç olduğu için kiralık vinç hizmetleri için ek bir ücret ödemeniz gerekebilir. Modern güçlü vinç modelleri, küçük boyutlu olsalar da makinelerin neredeyse her şeyi yapabilmelerine olanak sağlamakta ve sıkışık koşullarda da çalışabiliyorlar.

Ekipmanın, bu bölge içinde bulunan bir nesneye ulaştırılması, diğer bölgelerdeki benzer bir firmadan daha az maliyetli olacaktır. Bu bölgede bulunan şubemiz bunun temel nedenidir. Beşiktaş'ta bir vinç kiralama siparişi verirken, çalışmanın gerçekleştirileceği alan genellikle dikkate alınır. Daha sonra yük kapasitesi, maksimum yükseklik ve yükün hacmi ne kadar büyük olursa, o kadar pahalıya mal olur.

Bir vinçli kamyon kiralamak için talep edilen fiyat, bazı parametreleri hesap dışı bırakabilir. Fiyat politikasını bir çok unsur etkileyebilir. Özel ekipmanın uzun süreli çalışması söz konusu olduğunda, saat başı maliyet genellikle çok daha düşüktür. Şirketimizde kamyon üstü vinç kiralamak, ek olarak her zaman profesyonel bir operatörle çalışmak demektir. Organizasyon müşterileriyle, özellikle de düzenli iş ortakları söz konusu olduğunda, Ay Yıldız Vinç Kiralama Hizmetleri garantili bir çözüm adresidir.

Kiralık Vinç Hizmeti Almanın Avantajları

Vinçler, hangi türden olursa olsun pahalı araçlardır. Bu nedenle sürekli olarak bakımları yapılmalıdır. Çünkü bakımları yapılmamış bir vinç, ciddi problemlere neden olabilmektedir. Yine vinci kullanan operatörlere düzenli olarak maaşları verilmelidir. Bütün bunlar ise ciddi bir maliyet oluşturmaktadır. Ancak bir vinç satın almak yerine kiralamak, firmaları vinçlerin bakımı ve operatörlerin maaşını ödeme gibi külfetlerden kurtarmaktadır. Bu anlamda uygun kiralık vinç fiyatları sayesinde firmalar sadece kiralama ücretini ödeyerek tüm işlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Kiralık vinç fiyatları ise çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda fiyatları belirleyen faktörler arasında; vincin çeşidi, kullanılacağı sektör ve işçilik yer almaktadır.

Kiralık vinçlerin belki de en önemli avantajı, insanların kaldıramayacağı yükleri kolaylıkla kaldırarak taşıyabilmeleridir. Fabrikalar, sanayi, otomotiv ve gemi sektörü için güvenli ve kaliteli bir çözüm sunan kiralık vinç hizmeti, taşıma problemlerinin etkili bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır. Tüm güvenlik tedbirleri alınarak sunulan bu hizmet sayesinde inşaat sektöründe ağır yüklerin güvenli nakil işlemleri sağlanmakta ve değerli makineler zarar görmeden taşınmaktadır. Eğer siz de ihtiyacınıza uygun vinci kiralamak ve kiralık vinç fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, taşıma problemlerinizi pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.